EESTI LAHTISED SUVISED MEISTRIVÕISTLUSED

Laskesuusatamine Suvebiatlon
Tehvandi 09.09.2017 - 23.09.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
TÄISKASVANUD
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M 10 km sprint rolleritel
10Rene Zahkna SÜ Võru Biathlon 25.57 (1) Roland Lessing Elva SuK 26.36 (2) Kalev Ermits Elva SuK 27.03 (4)
M 12,5 km rolleritel viitstardist
10Rene Zahkna SÜ Võru Biathlon 34.41 (4) Roland Lessing Elva SuK 35.18 (4) Tarvi Sikk Vastseliina SK 40.01 (5)
N 7,5 km sprint rolleritel
6Regina Oja SÜ Võru Biathlon 25.04 (0) Meril Beilmann SK Biathlon 25.34 (2) Kadri Lehtla SK Biathlon 27.23 (4)
N 10 km rolleritel viitstardist
4Meril Beilmann SK Biathlon 32.35 (4) Susan Külm SK Biathlon / Tallinna SpK 37.27 (5) Tuuli Tomingas SK Biathlon / Tallinna SpK 39.53 (10)
 
TÄISKASVANUD (U-21)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M 10 km sprint rolleritel
5Alvis Škeps Läti 30.09 (0) Nikita Osipovs Läti 30.24 (3) Jüri Uha SK Sakala Biathlon 31.33 (5)
M 12,5 km rolleritel viitstardist
5Jüri Uha SK Sakala Biathlon 42.00 (6) Nikita Osipovs Läti 42.52 (7) Alvis Škeps Läti 44.39 (5)
N 7,5 km sprint rolleritel
4Julija Matvijenko Läti 27.36 (0) Mari Uha SK Sakala Biathlon 29.03 (4) Alina Botštarjova Äkke SuK / Narva SpK Energia 29.12 (3)
N 10 km rolleritel viitstardist
4Julija Matvijenko Läti 36.28 (6) Mari Uha SK Sakala Biathlon 36.41 (6) Alina Botštarjova Äkke SuK / Narva SpK Energia 41.19 (14)
 
JUUNIORID (U-19)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M 7,5 km sprint rolleritel
14Robert Heldna SK Biathlon / Tallinna SpK 21.07 (1) Kristo Siimer SK Biathlon / Tallinna SpK 22.35 (2) Marten Aolaid SK Biathlon / Tallinna SpK 22.51 (1)
M 10 km rolleritel viitstardist
14Robert Heldna SK Biathlon / Tallinna SpK 30.44 (7) Kristo Siimer SK Biathlon / Tallinna SpK 31.04 (8) Marten Aolaid SK Biathlon / Tallinna SpK 32.39 (8)
N 6 km sprint rolleritel
7Ana Jesipionok Leedu 20.27 (3) Hanna Moor Vastseliina SK 21.39 (2) Ksenia Pribõlovskaja Äkke SuK / Narva SpK Energia 21.46 (3)
N 10 km rolleritel viitstardist
6Ana Jesipionok Leedu 25.13 (5) Ksenia Pribõlovskaja Äkke SuK / Narva SpK Energia 28.15 (6) Hanna Moor Vastseliina SK 29.25 (6)
 
NOORED (U-17)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M 7,5 km sprint rolleritel
22Renars Birkentals Läti 24.03 (1) Darius Dinda Leedu 25.22 (2) Andreas Koppa SK Biathlon / Tallinna SpK 25.50 (4)
M 10 km rolleritel viitstardist
19Renars Birkentals Läti 35.04 (10) Andreas Koppa SK Biathlon / Tallinna SpK 35.22 (11) Joosep Perv SÜ Võru Biathlon / Võru SpK 35.28 (7)
N 6 km sprint rolleritel
16Sanita Bulina Läti 20.27 (3) Kerstin Ojavee Karupesa Team 21.56 (4) Sandra Bulina Läti 22.07 (4)
N 7,5 km rolleritel viitstardist
14Sanita Bulina Läti 27.06 (8) Sandra Bulina Läti 28.50 (5) Inese Golubeva Läti 29.16 (5)
 
B-KLASS (U-15)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M 3 km jooks, sprint
11Mark Iljin Äkke SuK / Narva SpK Energia 14.33 (4) Aleksei Jaruškin Äkke SuK / Narva SpK Energia 14.59 (4) Jürgen Pill SÜ Võru Biathlon / Võru SpK 16.11 (6)
N 3 km jooks, sprint
6Anastassia Fedortseva Äkke SuK / Narva SpK Energia 17.29 (1) Mirjam Faster Nõmme SK / Tallinna SpK 17.30 (3) Laura Lobjakas Nõmme SK 18.30 (6)
 
C-KLASS (U-13)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M 2 km jooks, sprint
7Reiko Hussar SÜ Võru Biathlon / Võru SpK 9.02 (3) Mihhail Blohhin Äkke SuK / Narva SpK Energia 10.10 (6) Reio Ermel SÜ Võru Biathlon / Võru SpK 10.14 (7)
N 2 km jooks, sprint
1Mirtel Kärsna Nõmme SK / Tallinna SpK 10.54 (6)

Võistluse kohta lisaks:
Detailsed tulemused. Sprint
Detailsed tulemused. Viitstart
Detailsed tulemused. Sprint MN13-15