EESTI MEISTRIVÕISTLUSED

Käsipall Rannakäsipall
Põlva, Alatskivi, Viljandi 22.07.2017 - 05.08.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
TÄISKASVANUD
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
Mehed
5Viljandi HC
Kristjan Koovit
Robert Lõpp
Sten Maasalu
Rasmus Ots
Madis Parik
Peeter Parik
Sergei Rodjukov
Mikk Varik
Ott Varik
Marko Koks (treener)
285
Värska Originaal
Priit Jõks
Sander Kanarik
Janno Kuus
Karl-Erich Kähr
Mikk Niilus
Ardo Puna
Klaus Peeter Rüütli
Risto Salla
Taavi Tigason
Veiko Tigason
Rauno Jõgeva (treener)
285
Põlva Serviti
Henri Hiiend
Tõnis Kase
Jürgen Lepasson
Sergei Ljubtšenko
Denis Lõokene
Ülljo Pihus
Sander Sarapuu
Carl-Eric Uibo
Kalmer Musting (treener)
280
Naised
5Pro-Aktiivsed
Kim-Ly Hoang
Anneta Jefimova
Kerli Jõks
Liia Konks
Triin Neps
Janeli Patrail
Ragne Rohumäe
Virgi Sokk
Diana-Christina Toos
Kai Utt
Linda Veski
295
Padise
Inna Baranova
Natalja Gorožanina
Mari-Anne Mee
Alina Molkova
Jelizaveta Petrunina
Eliisabet Põldver
Maarja Põldver
Jekaterina Tšerneštšuk
Marie Urvik
Siiri Uusküla (treener)
290
SK Tapa
Margit Freimann
Keili Kadak
Kristel Külmallik
Erika Morgenson
Marjette Maie Müntser
Celica Sergienko
Chrizti Tint
Mare Neps (treener)
265
 
A-KLASS
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
Noormehed (sünd. 2000 ja hiljem)
5Põlva SpK I
Raimond-Eric Jaanus
Kris-Norman Lavrikov
Markus Meos
Sander Nemvalts
Mathias Rebane
Alfred Timmo
Tarmo Veskemaa
Christofer Viilop
Kalmer Musting (treener)
295
SK Tapa
Arles Abel
Alex-Sander Arisalo
Raimond Himma
Ranet Nüüd
Vahur Oolup
Marten Saar
Ivary Volkov
Elmu Koppelmann (treener)
280
Põlva SpK II
Kevin Klaus
Roland Kund
Fred-Eric Kärblane
Nikita Ossimov
Ranar Pügi
Jaanus Peeter Rüütli
Taniel Sermat
Kristo Toom
Kalmer Musting (treener)
270
Neiud (sünd. 2000 ja hiljem)
4Põlva SpK I
Tuuli Ilus
Rutt Kahre
Maarja Kongi
Selma Rein
Teele Utsal
Kristi Vaino
Maie Utt (treener)
290
SK Kehra Käsipall
Marili Alle
Merili Heinla
Heete Kuuskla
Karina Mere
Anastassia Volkova
Kaupo Liiva (treener)
280
Põlva SpK II
Helena Kink
Anhelika Lodeson
Greete Märtson
Laura Noormets
Salme Rein
Liis Teppo
Gendra Vahtra
Maie Utt (treener)
270
 
B-KLASS
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
Noormehed (sünd. 2002 ja hiljem)
6SK Kehra Käsipall I
Erki Ehanurm
Karl-Johannes Kask
Sergio-Silver Kreegimaa
Radislav Krutitšenko
Nikita Makovei
Marko Maurer
Pavel Semenkov
Vitali Semenkov
Kaupo Liiva (treener)
275
Viljandi SpK
Martin Braun
Kevin Hunt
Mihkel Lõpp
Aleksander Pertelson
Oliver Ruut
Kenno Toom
Marko Koks (treener)
270
Põlva SpK II
Karl-Oliver Kurusk
Lauri Land
Markus Leesalu
Mihkel Maspanov
Bruno Ojatamm
Kermo Saksing
Sten-Silver Tigas
Taavi Vool
Rein Suvi (treener)
265
 
C-KLASS
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
Poisid (sünd. 2004 ja hiljem)
9Põlva SpK I
Henri Jõesalu
Hendrik Kink
Reio Kähr
Kevin Tühis
Joonas Vassiljev
Tauri Vijar
Andero Viljus
Kalmer Musting (treener)
290
SK Tapa
Karl Hendrik Kanna
Ilja Kosmirak
Karl Kramm
Kristjan Kärt
Robin-Gregor Müntser
Sten Pullisaar
Marcus Rättel
Madis Valk
Aron Jaanis (treener)
280
Viljandi SpK
Jürgen Aas
Karl Kask
Kaidar Keres
Hendrik Koks
Robin Liinsoo
Martin Vendelin
Marko Koks (treener)
280
Tüdrukud (sünd. 2004 ja hiljem)
4SK Kehra Käsipall
Merilin Arumets
Kertu Ehanurm
Alisa Grabarskaja
Milana Leokene-Bosenko
Lili-Marleen Püi
Maribel Salumägi
Katriin Sirel
Karoliine Vijard
Kai Utt (treener)
300
Aruküla SK
Caroly Aruvel
Katharina Eremeeva
Angelika Izosina
Kadi Järve
Aleksandra Mednikova
Sandra Parve
Anastassia Pavlova
Kertu Sassiad
Eliise Tammaru
Anete Vare
Andrus Rogenbaum (treener)
285
Padise
Viktoria Kohv
Jaana Nuut
Nora Randmäe
Lili Marleen Vader
Maria Viistamm
Siiri Uusküla (treener)
265
 
D-KLASS
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
Poisid (sünd. 2006 ja hiljem)
8Viljandi SpK
Art Johann Asu
German Izjumov
Carlis Kuimets
Johannes Pertelson
Eke Jaan Sarv
Kenet Toom
Jaan-Paul Varik
Kimon Volkov
Rasmus Ots (treener)
295
HC Pärnu / Reiu Puhkekeskus
Samuel Einbaum
Kristjan Heinla
Gregor Jegorov
Gerrit Järv
Rasmus Koel
Raian Kuusk
Gregor Ostrov
Roko Pukk
Kaspar Timusk
Karl-Vahur Vahemets
Toomas Heinla (treener)
285
Põlva SpK I
Samuel Hakk
Ardi Hindrikson
Karlis Kalk
Henry Leek
Roven Piho
Andero Pikk
Reigo Raudsepp
Egon-Jakko Sing
Karl-Rasmus Suvi
Romet Viljus
Rein Suvi (treener)
270
Tüdrukud (sünd. 2006 ja hiljem)
3HC Pärnu / Reiu Puhkekeskus
Alina Bai
Alina Bai
Stella Jepiselg
Kristiin Kink
Heleriin Lilletai
Angelica Palmi
Katarina Übner
Toomas Heinla (treener)
290
SK Kehra Käsipall
Greete Kukk
Lenna Lii Kuuskla
Diana Mere
Sandra Saarestik
Susan Soikka
Karmen Vaiksaar
Kai Utt (treener)
285
Padise
Korola-Lisette Epner
Kätlin Meremaa
Laura-Liisa Neuhaus
Anitra Olm
Arina Polegina
Laura-Lisette Roobas
Liisi Roos
Mari-Liis Roos
Arina Simatšova
Siiri Uusküla (treener)
280

Võistluse kohta lisaks:
Koondprotokoll