EESTI SUVISED MEISTRIVÕISTLUSED

Kahevõistlus Suvine kahevõistlus
Otepää, Tallinn 17.09.2017 - 21.10.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
TÄISKASVANUD
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M Individuaalvõistlus (HS100 + 10 km rullsuusatamine)
10Kristjan Ilves Elva SuK 24.41 (129,5 / 24.41) Han Hendrik Piho SÜ Taevatäht 26.15 (98,0 / 24.09) Karl-August Tiirmaa Põhjakotkas 27.01 (118,0 / 26.15)
N Individuaalvõistlus (HS100 + 10 km rullsuusatamine)
3Triinu Hausenberg Võru SpK / Andsumäe SuK 16.48 (61,5 / 16.48) Annemarii Bendi Võru SpK / Andsumäe SuK 17.41 (59,0 / 17.31) Carena Roomets Võru SpK / Andsumäe SuK 20.19 (20,0 / 17.33)
 
JUUNIORID (U-20)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M Individuaalvõistlus (HS100 + 5 km jooks)
3Robert Lee Nõmme SK 23.27 (109,5 / 22.47) Ivo-Niklas Hermanson Nõmme SK 25.16 (113,5 ( 24.52) Kevin Maltsev Elva SuK 25.45 (119,5 / 25.45)
N Individuaalvõistlus (HS100 + 5 km jooks)
1Annemarii Bendi Võru SpK / Andsumäe SuK 27.33 (58,5 / 27.33)
 
NOORED (U-16)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M Individuaalvõistlus (HS100 + 5 km jooks)
4Markkus Alter Põhjakotkas 24.28 (111,0 / 24.28) Karel Rammo Nõmme SK 26.00 (75,5 / 23.38) Robert Toompuu Nõmme SK 26.04 (62,0 / 22.48)
N Individuaalvõistlus (K50 + 3 km jooks)
2Triinu Hausenberg Võru SpK / Andsumäe SuK 14.03 (114,7 / 13.47) Kerstin Miško Võru SpK / Andsumäe SuK 18.36 (44,2 / 15.31)
 
NOORED (U-14)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M Individuaalvõistlus (K50 + 3 km jooks)
2Sten-Jörgen Leis Võru SpK / Andsumäe SuK 11.46 (96,9 / 11.46) Kaspar Mill Võru SpK / Andsumäe SuK 15.56 (48,6 / 14.23)
N Individuaalvõistlus (K50 + 3 km jooks)
1Carena Roomets Võru SpK / Andsumäe SuK 13.49 (63,1 / 12.44)
 
NOORED (U-12)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M Individuaalvõistlus (K25 + 2 km jooks)
3Andero Kapp Põhjakotkas 8.50 (83,0 / 8.50) Mikk Mardo Nõmme SK 10.45 (74,4 / 10.30) Angus Aarna Ant Nõmme SK 11.42 (52,8 / 10.49)
N Individuaalvõistlus (K25 + 2 km jooks)
3Carolina Roomets Võru SpK / Andsumäe SuK 9.04 (73,9 / 8.22) Stella Kivi Võru SpK / Andsumäe SuK 9.24 (78,1 / 8.49) Maria Miia Kriis Nõmme SK 9.48 (86,0 / 9.27)