115. EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED

Kiiruisutamine
Kolomna (Venemaa) 05.01.2018 - 07.01.2018

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
TÄISKASVANUD
alaosalejaid1. koht2. koht3. kohteestlasi
M 500 m
19Ronald Mulder Holland 34,80 Mika Poutala Soome 34,85 (4) Pavel Kuližnikov Venemaa 34,85 (8) 1
M 1000 m
21Pavel Kuližnikov Venemaa 1.08,84 Deniss Juskov Venemaa 1.08,92 Nico Ihle Saksamaa 1.08,95 1
M 1500 m
22Deniss Juskov Venemaa 1.44,53 Thomas Krol Holland 1.45,20 Koen Verweij Holland 1.46,40
M 5000 m
18Nicola Tumolero Itaalia 6.16,85 Aleksandr Rumjantsev Venemaa 6.18,13 Marcel Bosker Holland 6.20,45
M Võistkondlik jälitussõit
5Holland
Jan Blokhuijsen
Marcel Bosker
Simon Schouten
Thomas Krol
3.42,79
Venemaa
Danila Semerikov
Sergei Grjatsov
Aleksandr Rumjantsev
Daniil Sinitsõn
3.44,59
Poola
Jan Szymanski
Adrian Wielgat
Zbigniew Brodka
3.52,60
M Võistkondlik sprint
6Venemaa
Ruslan Murašov
Pavel Kuližnikov
Deniss Juskov
Aleksei Jesin
1.19,38
Soome
Harri Levo
Pekka Koskela
Mika Poutala
Samuli Suomalainen
1.21,19
Poola
Artur Nogal
Piotr Michalski
Sebastian Klosinski
1.21,29
M Ühisstart
15Jan Blokhuijsen Holland 60 Andrea Giovannini Itaalia 41 Ruslan Zahharov Venemaa 20
N 500 m
20Vanessa Herzog Austria 37,69 Angelina Golikova Venemaa 38,04 Karolina Erbanova Tšehhi 38,18
N 1000 m
22Jekaterina Šihhova Venemaa 1.15,34 Vanessa Herzog Austria 1.15,44 Marrit Leenstra Holland 1.15,74
N 1500 m
23Lotte van Beek Holland 1.55,52 Jekaterina Šihhova Venemaa 1.56,57 Marrit Leenstra Holland 1.56,58 1
N 3000 m
18Esmee Visser Holland 4.05,31 Carljin Achtereekte Holland 4.06,81 Natalja Voronina Venemaa 4.07,62 1
N Võistkondlik jälitussõit
5Holland
Marrit Leenstra
Lotte van Beek
Melissa Wijfje
Linda de Vries
2.59,34
Venemaa
Olga Graf
Jekaterina Šihhova
Natalja Voronina
Anna Jurakova
3.01,88
Saksamaa
Roxane Dufter
Gabriele Hirschbichler
Michelle Uhrig
3.05,03
N Võistkondlik sprint
3Venemaa
Angelina Golikova
Olga Fatkulina
Jelizaveta Kazelina
Jekaterina Šihhova
1.26,71
Holland
Mayon Kuipers
Sanneke De Neeling
Letitia de Jong
1.28,65
Norra
Martine Ripsrud
Anne Gulbrandsen
Sofie Karoline Haugen
Rikke Jeppsson
1.31,88
N Ühisstart
16Francesca Lollobrigida Itaalia 65 Francesca Bettrone Itaalia 43 Vanessa Herzog Austria 21 1

Võistluse kohta lisaks:
Detailsed tulemused 1
Detailsed tulemused 2