13. MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED. EGERI ETAPP

Allveesport Kiirusalad
Eger (Ungari) 23.02.2018 - 25.02.2018

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
TÄISKASVANUD
alaosalejaid1. koht2. koht3. kohteestlasi
M 50 m lestadega
32Dmitri Žurman Venemaa 15,99 Aleksei Kazantsev Venemaa 16,00 Vitali Gratšjov Venemaa 16,26 1
M 100 m lestadega
29Dmitri Žurman Venemaa 34,69 Malte Striegler Saksamaa 35,29 Vladimir Žuravljov Venemaa 35,40 1
M 50 m sukeldumine
36Vladimir Žuravljov Venemaa 14,41 Aleksei Kazantsev Venemaa 14,75 Malte Striegler Saksamaa 14,92 2
M 100 m akvalangiga
22Vladimir Žuravljov Venemaa 32,53 Dinh Do Toan Vietnam 33,77 Aleksei Kazantsev Venemaa 33,79 2
M 50 m bi-lestadega
40Daniil Kolodjažnõi Ukraina 19,28 Dmitri Lapšin Venemaa 19,49 Artur Artamonov Ukraina 19,67 1
M 100 m bi-lestadega
43Daniil Kolodjažnõi Ukraina 42,26 Dmitri Lapšin Venemaa 42,61 Dmitri Gavrilov Valgevene 42,97 1
M 200 m bi-lestadega
31Lev Štraihh Venemaa 1.36,63 Dmitri Lapšin Venemaa 1.36,79 Daniil Kolodjažnõi Ukraina 1.37,24 1
N 50 m lestadega
38Lidia Stadnik Venemaa 18,42 Erica Barbon Itaalia 18,76 Jelizaveta Borisova Venemaa 18,81 1
N 100 m lestadega
37Valeria Baranovskaja Venemaa 40,17 Aljona Širjajeva Venemaa 41,68 Erica Barbon Itaalia 41,73 1
N 50 m sukeldumine
34Lidia Stadnik Venemaa 16,78 Jelizaveta Borisova Venemaa 17,09 Anastassia Antonjak Ukraina 17,34 2
N 100 m akvalangiga
18Lidia Stadnik Venemaa 38,00 Aljona Paršina Venemaa 38,38 Jelena Smirnova Eesti 38,52 2
 
A-KLASS
alaosalejaid1. koht2. koht3. kohteestlasi
M 50 m lestadega
34Guglielmo Alicicco Itaalia 16,46 Lukaš Častven Slovakkia 16,96 Blazej Galkowski Poola 17,47 2
M 100 m lestadega
37Jakub Kovarik Tšehhi 37,12 Aleksandr Hudõškin Venemaa 37,82 Guglielmo Alicicco Itaalia 38,14 2
M 200 m lestadega
37Aleksei Zahharov Ukraina 1.23,14 Stepan Glamazdin Valgevene 1.29,30 Vladimir Suštšenko Ukraina 1.29,30 4
M 400 m lestadega
31Aleksei Zahharov Ukraina 3.01,45 Nikita Borodin Venemaa 3.11,52 Matyas Kubiček Tšehhi 3.15,60 2
M 800 m lestadega
24Aleksei Zahharov Ukraina 6.25,67 Nikita Borodin Venemaa 6.42,10 Vladislav Bažanov Venemaa 6.45,60 1
M 50 m sukeldumine
38Jakub Kovarik Tšehhi 15,25 Aleksandr Hudõškin Venemaa 15,48 Lukaš Častven Slovakkia 15,79 2
M 100 m akvalangiga
13Aleksandr Hudõškin Venemaa 35,33 Vlas Tokunov Ukraina 37,81 Daniel Žmogin Eesti 38,13 1
M 50 m bi-lestadega
35Marcell Kocsis Ungari 20,52 Blazej Galkowski Poola 20,53 Jakub Klimpar Tšehhi 20,66 1
M 100 m bi-lestadega
29Jakub Klimpar Tšehhi 44,80 Sergei Aliaškevitš Valgevene 44,88 Marcell Kocsis Ungari 45,42 1
M 200 m bi-lestadega
24Jakub Klimpar Tšehhi 1.41,54 Sergei Aliaškevitš Valgevene 1.42,40 Jevgeni Makušev Venemaa 1.42,92 1
M 4 x 100 m lestadega
8Ukraina NT (Ukraina)
Boriss Tkalenko
Vlas Tokunov
Dmitri Serebrjakov
Vladimir Suštšenko
2.42,17
Aqualeader-CSTK (Ukraina)
Jevgeni Palamartšuk
Vladislav Paltševski
Mihhail Kapinos
Maksim Ševerdjakov
2.42,65
OSN Amfiprion (Poola)
Jakub Milewski
Pawel Masalski
Filip Drazba
Piotr Modzelewski
2.46,83
4
N 50 m lestadega
41Viktoria Uvarova Ukraina 18,87 Karina Beljajeva Venemaa 19,13 Adela Švomova Tšehhi 19,49 3
N 100 m lestadega
48Jelizaveta Vakareva Ukraina 40,32 Viktoria Uvarova Ukraina 41,36 Karina Beljajeva Venemaa 41,52 4
N 200 m lestadega
40Jelizaveta Vakareva Ukraina 1.31,12 Julia Brõndina Venemaa 1.31,56 Johanna Schikora Saksamaa 1.32,80 3
N 400 m lestadega
30Julia Brõndina Venemaa 3.18,54 Jelizaveta Vakareva Ukraina 3.22,91 Johanna Schikora Saksamaa 3.23,40 3
N 800 m lestadega
29Julia Brõndina Venemaa 6.58,42 Johanna Schikora Saksamaa 7.04,71 Jaroslava Bõstrova Venemaa 7.16,17 1
N 50 m sukeldumine
39Tatjana Pritšinina Venemaa 17,25 Viktoria Uvarova Ukraina 17,45 Petra Kothencz Ungari 17,69 3
N 100 m akvalangiga
25Lucie Kolarikova Tšehhi 39,56 Jana Kõtseva Valgevene 40,20 Astrid Nahapetjan Eesti 40,66 2
N 50 m bi-lestadega
34Anita Szabo Ungari 22,81 Dorothy Hamlin Ungari 23,03 Virsavia Berezna Ukraina 23,10 2
N 100 m bi-lestadega
27Anita Szabo Ungari 49,09 Dorothy Hamlin Ungari 49,81 Csenge Stadler Ungari 49,93 1
N 200 m bi-lestadega
24Csenge Stadler Ungari 1.48,32 Dorothy Hamlin Ungari 1.51,10 Carolina Trocca Itaalia 1.52,72 1
N 4 x 100 m lestadega
9Ukraina NT (Ukraina)
Virsavia Berezna
Valentina Reznik
Viktoria Uvarova
Jelizaveta Vakareva
2.47,53
Murena UBK (Ungari)
Petra Kothencz
Reka Szandra Varga
Jazmin Kata Varga
Lili Hajnacs
2.53,49
Tšeljabinski oblast (Venemaa)
Varvara Bezmelnitsina
Darja Sokolova
Olesja Dehtjareva
Maria Tšerkašina
2.55,42
8