13. MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED. LEIPZIGI ETAPP

Allveesport Kiirusalad
Leipzig (Saksamaa) 14.04.2018 - 15.04.2018

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
TÄISKASVANUD
alaosalejaid1. koht2. koht3. kohteestlasi
M 50 m lestadega
29Aleksandr Bjazmen Valgevene 15,84 Malte Striegler Saksamaa 16,06 Max Poschart Saksamaa 16,14 2
M 100 m lestadega
29Aleksandr Bjazmen Valgevene 35,13 Malte Striegler Saksamaa 35,16 Max Poschart Saksamaa 36,26 1
M 50 m sukeldumine
26Malte Striegler Saksamaa 15,03 Maksim Hambir Ukraina 15,18 Deniss Lievin Ukraina 15,24 2
M 100 m akvalangiga
15Deniss Lievin Ukraina 34,82 Aleksandr Prištšepnõi Ukraina 35,47 Sidney Zeuner Saksamaa 35,70 1
M 50 m bi-lestadega
19Daniil Kolodjažnõi Ukraina 19,23 Lev Štraihh Venemaa 19,50 Drew Modrov USA 19,60 1
M 100 m bi-lestadega
18Daniil Kolodjažnõi Ukraina 42,15 Dmitri Gavrilov Valgevene 42,83 Lev Štraihh Venemaa 43,22 1
M 200 m bi-lestadega
16Lev Štraihh Venemaa 1.34,65 Daniil Kolodjažnõi Ukraina 1.37,63 Dmitri Gavrilov Valgevene 1.37,75 1
N 400 m lestadega
25Jelena Poschart Saksamaa 3.19,22 Anastassia Antonjak Ukraina 3.22,27 Kristina Musjenko Ukraina 3.24,65 1
N 800 m lestadega
21Terhi Ikonen Soome 6.58,98 Jelena Poschart Saksamaa 6.59,07 Jevgenia Oleinikova Ukraina 7.07,60 1
N 50 m sukeldumine
25Michele Rütze Saksamaa 17,31 Anastassia Antonjak Ukraina 17,52 Sophie Niemann Saksamaa 17,67 2
N 100 m akvalangiga
21Anastassia Kunitsõna Eesti 39,00 Jelena Smirnova Eesti 39,69 Margarita Smirnova Ukraina 40,04 2
N 50 m bi-lestadega
23Petra Senanszky Ungari 21,22 Irina Pikiner Ukraina 22,12 Margarita Smirnova Ukraina 22,25 2
N 100 m bi-lestadega
21Petra Senanszky Ungari 46,87 Irina Pikiner Ukraina 48,71 Zuzana Hraškova Slovakkia 49,78 2
N 200 m bi-lestadega
20Zuzana Hraškova Slovakkia 1.47,71 Krisztina Varga Ungari 1.48,27 Irina Pikiner Ukraina 1.50,71 2
 
A-KLASS
alaosalejaid1. koht2. koht3. kohteestlasi
M 50 m lestadega
28Justus Mörstedt Saksamaa 17,17 Blazej Galkowski Poola 17,52 Enrico Pohl Saksamaa 17,72 2
M 100 m lestadega
40Luis Büttner Saksamaa 38,77 Vladimir Suštšenko Ukraina 39,36 Enrico Pohl Saksamaa 39,37 3
M 200 m lestadega
34Aleksei Zahharov Ukraina 1.23,96 Matyas Kubiček Tšehhi 1.27,02 Luis Büttner Saksamaa 1.28,58 3
M 400 m lestadega
34Aleksei Zahharov Ukraina 3.01,55 Matyas Kubiček Tšehhi 3.11,99 Duncan Gaida Saksamaa 3.15,28 3
M 800 m lestadega
23Aleksei Zahharov Ukraina 6.27,37 Duncan Gaida Saksamaa 6.49,40 Matyas Kubiček Tšehhi 6.55,15 1
M 50 m sukeldumine
36Justus Mörstedt Saksamaa 15,90 Colas Zugmeyer Prantsusmaa 16,12 Konstantin Keil Saksamaa 16,34 5
M 100 m akvalangiga
27Justus Mörstedt Saksamaa 36,31 Colas Zugmeyer Prantsusmaa 36,45 Daniel Žmogin Eesti 37,36 3
M 50 m bi-lestadega
34Jegor Makešin Kasahstan 19,85 Blazej Galkowski Poola 20,46 Vladislav Željatdinov Ukraina 20,65 4
M 100 m bi-lestadega
30Jegor Makešin Kasahstan 43,52 Ratibor Tšerbakov Kasahstan 45,29 Sergei Aliaškevitš Valgevene 45,60 3
M 200 m bi-lestadega
27Jegor Makešin Kasahstan 1.41,35 Ratibor Tšerbakov Kasahstan 1.41,57 Sergei Aliaškevitš Valgevene 1.43,66 1
M 4 x 100 m lestadega
8Ukraina
Dmitri Serebrjakov
Vlas Tokunov
Vladimir Suštšenko
Aleksei Zahharov
2.37,54
OSN Amfiprion Olecko (Poola)
Jakub Milewski
Pawel Masalski
Filip Drazba
Piotr Modzelewski
2.43,76
SK Fortuna (Eesti)
Kirill Tšerevko
Georg Veevo
Daniil Fetissov
Daniel Žmogin
2.43,88
4
N 50 m lestadega
41Viktoria Uvarova Ukraina 18,87 Zuzanna Rzepka Poola 19,27 Virsavia Berezna Ukraina 19,29 2
N 100 m lestadega
56Jelizaveta Vakareva Ukraina 40,69 Viktoria Uvarova Ukraina 41,39 Zuzanna Rzepka Poola 42,01 3
N 200 m lestadega
50Jelizaveta Vakareva Ukraina 1.31,32 Johanna Schikora Saksamaa 1.31,66 Valentina Reznik Ukraina 1.35,03 3
N 400 m lestadega
40Johanna Schikora Saksamaa 3.20,00 Jelizaveta Vakareva Ukraina 3.20,63 Jana Kõtseva Valgevene 3.23,75 3
N 800 m lestadega
25Johanna Schikora Saksamaa 7.03,59 Jana Kõtseva Valgevene 7.04,33 Anastassia Izjumova Ukraina 7.18,49 2
N 50 m sukeldumine
44Viktoria Uvarova Ukraina 17,61 Valentina Reznik Ukraina 17,86 Lucie Kolarikova Tšehhi 18,00 4
N 100 m akvalangiga
26Jana Kõtseva Valgevene 40,22 Valentina Reznik Ukraina 40,34 Lucie Kolarikova Tšehhi 40,44 2
N 50 m bi-lestadega
26Anita Szabo Ungari 22,45 Daniela Uhlirova Tšehhi 22,91 Virsavia Berezna Ukraina 22,94 1
N 4 x 100 m lestadega
5Ukraina
Viktoria Uvarova
Valentina Reznik
Virsavia Berezna
Jelizaveta Vakareva
2.46,54
Aqualeader-CSTK I (Ukraina)
Ailginia Tjutjunik
Sofia Gretško
Galina Guranel
Sofia Danko
2.55,49
SK Fortuna (Eesti)
Astrid Nahapetjan
Carmel Uibopuu
Ann Ly Maiki Parts
Johanna Johansson
2.55,95
4

Võistluse kohta lisaks:
Detailsed tulemused