EUROOPA JUUNIORIDE KARIKAVÕISTLUSED

Allveesport Kiirusalad
Gliwice (Poola) 04.11.2017 - 05.11.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
B-KLASS
alaosalejaid1. koht2. koht3. kohteestlasi
M 50 m lestadega
21Kirill Vassilevski Valgevene 18,05 Daniil Jatšenko Venemaa 18,29 Aleksei Popov Eesti 18,45 3
M 100 m lestadega
21Matyas Kubiček Tšehhi 39,43 Vladimir Suštšenko Ukraina 39,89 Kirill Vassilevski Valgevene 40,18 2
M 200 m lestadega
16Vladimir Suštšenko Ukraina 1.29,62 Matyas Kubiček Tšehhi 1.30,58 Dmitri Serebrjakov Ukraina 1.32,92 2
M 400 m lestadega
12Filip Latal Tšehhi 3.24,76 Daniel Žmogin Eesti 3.25,25 David Ljašuk Ukraina 3.28,16 1
M 50 m sukeldumine
19Krystian Albrecht Poola 17,02 Piotr Modzelewski Poola 17,08 David Lasman Eesti 17,09 3
M 100 m akvalangiga
10Daniel Žmogin Eesti 38,45 Kirill Vassilevski Valgevene 39,06 Filip Latal Tšehhi 39,52 3
M 50 m bi-lestadega
19Jakub Klimpar Tšehhi 20,59 Pawel Masalski Poola 20,95 Szymon Kropidlowski Poola 21,89 2
M 100 m bi-lestadega
15Jakub Klimpar Tšehhi 44,93 Pawel Masalski Poola 46,60 Szymon Kropidlowski Poola 48,28 1
M 200 m bi-lestadega
11Jakub Klimpar Tšehhi 1.42,52 Pawel Masalski Poola 1.45,37 Ilja Tolpõgin Venemaa 1.46,79 1
M 4 x 100 m lestadega
7Darnitsa 303 (Ukraina)
Sergei Poltavets
Arseni Lvovitš
Daniil Busel
David Ljašuk
2.58,06
SK Fortuna (Eesti)
Daniel Žmogin
Georg Veevo
Kirill Tšerevko
Daniil Fetissov
3.02,84
Barakuda (Slovakkia)
Jakub Petrak
Jakub Kozmer
Gergö Szarka
Peter Takač
3.07,23
8
N 50 m lestadega
17Virsavia Berezna Ukraina 19,13 Johanna Johansson Eesti 20,11 Natalia Bartczak Poola 20,27 2
N 100 m lestadega
18Virsavia Berezna Ukraina 42,66 Natalia Bartczak Poola 44,99 Neli Wanta Poola 46,84 2
N 200 m lestadega
20Johanna Johansson Eesti 1.38,28 Alžbeta Hnathova Tšehhi 1.38,77 Aksenia Tjutjunik Ukraina 1.44,30 1
N 800 m lestadega
10Alžbeta Hnathova Tšehhi 7.40,49 Galina Žuravel Ukraina 7.46,08 Ann Ly Maiki Parts Eesti 8.02,79 1
N 50 m sukeldumine
20Astrid Nahapetjan Eesti 17,99 Johanna Johansson Eesti 18,09 Sylwana Piechocka Poola 18,54 4
N 100 m akvalangiga
7Ann Ly Maiki Parts Eesti 41,47 Astrid Nahapetjan Eesti 41,89 Nikola Krausova Tšehhi 45,50 2
N 4 x 100 m lestadega
10Aqualeader CSTK (Ukraina)
Sofia Danko
Galina Žuravel
Aksenia Tjutjunik
Virsavia Berezna
2.59,26
SK Fortuna (Eesti)
Ann Ly Maiki Parts
Astrid Nahapetjan
Ireen Metspalu
Johanna Johansson
3.03,41
UKS Delfinek SP1 Chodziez (Poola)
Natalia Bartczak
Maja Czarnolewska
Marta Humerczyk
Sylwana Piechocka
3.11,12
8
4 x 100 m bi-lestadega
15Moskva oblast (Venemaa)
Polina Lapina
Daniil Jatšenko
Anastassia Pšenitšnova
Ilja Tolpõgin
3.23,10
UKS Delfinek SP1 Chodziez (Poola)
Sylwana Piechocka
Marta Humerczyk
Oliwier Jesiolowski
Adam Salata
3.25,19
Sadko (Ukraina)
Dmitri Serebrjakov
Ksenija Šulika
Tatjana Hripunova
Vladimir Suštšenko
3.27,15
4
 
C-KLASS
alaosalejaid1. koht2. koht3. kohteestlasi
M 50 m lestadega
28Ilja Antonov Venemaa 19,53 Oskar Kasprowicz Poola 19,73 Matvei Jepifanov Valgevene 20,01 4
M 100 m lestadega
27Ilja Antonov Venemaa 42,85 Jevgeni Palamartšuk Ukraina 44,16 Peter Takač Slovakkia 46,21 3
M 200 m lestadega
23Ilja Antonov Venemaa 1.36,95 Anton Issatšenko Eesti 1.39,78 Jevgeni Palamartšuk Ukraina 1.41,55 2
M 400 m lestadega
11Anton Issatšenko Eesti 3.40,74 Artemi Šaronov Venemaa 3.51,80 Christian Blaschek Austria 3.53,70 2
M 800 m lestadega
12Jevgeni Palamartšuk Ukraina 7.46,64 Kamil Pietras Poola 8.08,53 Christian Blaschek Austria 8.11,60 3
M 50 m bi-lestadega
25Lukasz Majda Poola 21,61 Danila Udod Venemaa 21,98 Roman Parfjonov Venemaa 22,28 2
M 100 m bi-lestadega
18Roman Parfjonov Venemaa 49,13 Danila Udod Venemaa 49,98 Ilja Metelitsa Venemaa 50,02 1
N 50 m lestadega
36Aleksandra Vassiljeva Eesti 20,31 Anna Denissova Eesti 20,76 Julija Harbatsevkaja Valgevene 20,82 6
N 100 m lestadega
26Sofia Danko Ukraina 45,09 Aleksandra Vassiljeva Eesti 45,67 Anna Denissova Eesti 46,26 6
N 200 m lestadega
31Anastassia Izjumova Ukraina 1.39,19 Sofia Danko Ukraina 1.42,13 Anna Denissova Eesti 1.45,28 8
N 400 m lestadega
17Anastassia Izjumova Ukraina 3.35,89 Anastasia Radtšenko Eesti 3.55,07 Hana Švandova Tšehhi 3.57,45 4
N 800 m lestadega
11Anastassia Izjumova Ukraina 7.29,51 Hana Švandova Tšehhi 8.13,20 Jana Gudošnikova Venemaa 8.13,76 2
N 50 m bi-lestadega
27Anastassia Vezdnaja Venemaa 23,88 Julija Harbatsevkaja Valgevene 24,12 Arina Mužõtšuk Ukraina 24,21 2
N 100 m bi-lestadega
20Anastassia Vezdnaja Venemaa 51,84 Balbina Sikora Poola 53,25 Julija Harbatsevkaja Valgevene 53,30 1
N 4 x 100 m lestadega
4UKS Delfinek SP1 Chodziez (Poola)
Inez Jesiolowska
Anna Salata
Laura Skora
Weronika Wolniewicz
3.20,76
KS Nautilus Jastrzebie - Zdroj (Poola)
Magdalena Gorys
Balbina Sikora
Wiktoria Oszkiel
Emilia Pacyna
3.26,06
SK Fortuna (Eesti)
Angelika Izosina
Jelana Lutsar
Kristina Berjoza
Airis Toimla
3.27,23
4
4 x 100 m bi-lestadega
9KS Nautilus Jastrzebie - Zdroj (Poola)
Balbina Sikora
Magdalena Gorys
Filip Giba
Lukasz Majda
3.31,84
UKS Delfinek SP1 Chodziez (Poola)
Oskar Kasprowicz
Filip Wisniewski
Laura Skora
Inez Jesiolowska
3.36,79
Moskva oblast (Venemaa)
Jana Gudošnikova
Ilja Antonov
Jevgenia Šamina
Danila Udod
3.38,27
4

Võistluse kohta lisaks:
Tulemused