EESTI KARIKAVÕISTLUSED. HOOAEG 2017/2018

Korvpall
01.10.2017 - 20.12.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
TÄISKASVANUD
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
Naised
7OSK
Kerdu Arbet-Lenear
Gerly Kostla
Kaili Kukumägi
Jana Laigo
Gerta Müller
Kristi Ploom
Kadri Pärnpuu
Kati Rausberg
Heila Rosenfeldt
Mari Saarniit
Kristi Täht
Maia Dorbek (peatreener)
Rapla Payless
Brit Aller
Kerli Haas
Kaari Kamp
Kadri Kruusimägi
Reelika Laes
Karin Lipstuhl
Kätlin Murre
Berit Reinu
Katarina Tamm
Laura Tamm
Kristel Viljus
Kaia Milling (ühtlasi treener)
Tiiu Kosk (peatreener)
Tallinna Ülikool
G4S Noorteliiga
 
A-KLASS
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
Noormehed U-18
11TTÜ Korvpallikool / TSK
Georg Allemann
Arthur-Herman Entsik
Mattias Hallismaa
Aleksander-Oliver Hint
Karl-Kristjan Karpin
Christopher Kasak
Kardo Lempu
Jaan-Erik Lepp
Erast Männik
Marek Ojamäe
Karl-Gustav Paloots
Mikk Viigand
Indrek Reinbok (peatreener)
Milvert Vaaks (treener)
Kaarel Loigu (treener)
Tallinna Kalev / TSK
Daniel Beilinson
Jan Islevski
Erki Kuhi
Romet Käämer
Marcus Merimaa
Vitali Poljak
Artjom Savin
Pavel Ussov
Oliver Gren Vainola
Aleksei Zavoronkov
Aivo Erkmaa (peatreener)
Jevgeni Gurjanov (treener)
Raido Roos (treener)
BC Tartu
Rakvere SpK / Tarvas
Neiud U-18
4Audentese SK / TSK
Margot Arvola
Tatjana Drozdova
Kelly Kullerkupp
Eha-Roos Kuus
Berit-Annabel Loomägi
Liisa Neeme
Anella Otti
Janne Pulk
Keili Saava
Triinu-Liis Vaikma
Victoria-Ida Vähi
Reet Rausberg (peatreener)
Andra Viirpalu (treener)
Tartu Kalev
Anna Jürissaar
Eliise Järve
Karmen-Karita Kadakmaa
Kadri-Ketter Kont
Triin Kruusla
Triiny Käämer
Belinda Lepmets
Helis Perk
Kristin Tamberg
Johanna-Eliise Teder
Sonata-Eliis Timofejeva
Annaliisa Väljaots
Kaire Asi (peatreener)
Pärnu SpK
Rapla Korvpallikool
 
B-KLASS
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
Noormehed U-16
11TTÜ Korvpallikool / TSK
Andreas Eramaa
Märten Hallismaa
Joosep Heinla
Markus Ilver
Ralf Küttis
Jan-Henrik Levertand
Hugo Paenurm
Illimar Raiend
Raul Raudsepp
Ken-Martti Reinart
Riho Sild
Kasper Suurorg
Marko Parkonen (peatreener)
BC Tartu
Sverre Aav
Markus Heinakroon
Christopher Kalda
Märt Kilgi
Kristjan Paade
Reio Puistaja
Ryan Rammi
Martin Rosenthal
Kaspar Sepp
Aaron Sinilill
Gaius Sults
Aleks-Sander Vändra
Rein Raam (peatreener)
Olari Narits (treener)
KK Viimsi / Kesklinna KK
Raplamaa
Neiud U-16
6Tartu Kalev
Carmen Aarde
Anna-Gret Asi
Emili Geherman
Kadri-Ketter Kont
Triiny Käämer
Liana Lass
Belinda Lepmets
Anette Peiponen
Gerli Raag
Liis Siigur
Angela Traks
Annaliisa Väljaots
Kaire Asi (peatreener)
Audentese SK / TSK
Anete-Elisabeth Adler
Grete Kruuk
Kelly Kullerkupp
Eha-Roos Kuus
Mona-Ly Maidla
Triinu Ojala
Ketlin Rämman
Keili Saava
Marie-Anette Sepp
Romi-Ly Soo
Helena-Stina Svilberg
Triinu-Liis Vaikma
Reet Rausberg (peatreener)
Andra Viirpalu (treener)
BC Kalev/Cramo
Pärnu SpK
 
C-KLASS
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
Poeglapsed U-14
12Audentese SK
Rasmus Andre
Artur Evestus
Karl-Gustav Jurtšenko
Gregor Kiilmaa
Sten-Martin Kombo
Gerrit Lehe
Patrick Malm
Georg-Oliver Metsaorg
Riko-Feliks Plunt
Fred-Jordan Relve
Kerdo Rämman
Henri Veesaar
Rauno Pehka (peatreener)
Tair Tenno (treener)
Erkmaa KK
Egert Erm
Tim-Hendrik Haar
Siim Kull
Christen Käämer
Arthur Lauk
Ralph-Marten Lauren
Taaniel Maa
Heiki Peterkopf
Karl-Markus Poom
Rando Roos
Sander Zirel
Rauno Kiuru (peatreener)
Aigar Kukk (treener)
Aivo Erkmaa (treener)
TTÜ Korvpallikool
BC Tartu
Tütarlapsed U-14
7BC Kalev / Cramo
Elena Iliste
Marta Eleri Jaama
Jaanika Lainelo
Sille-Liis Mölder
Laura Õun
Kristel Rattasepp
Alisa Savostjanov
Hanna-Maria Sibul
Liza Tachlykova
Anette-Laura Tõks
Anna-Liisa Vannamik
Birgit Ülper
Mai Dorbek (peatreener)
Audentese SK
Mariell Friedemann
Mia Golob
Keandra Koorits
Grete Kruuk
Laura Nummert
Mia Rebo
Jenny Roos
Ketlin Rämman
Laura-Anette Tael
Laura Tagel
Eleriin Vaas
Kädi Vahesalu
Andra Viirpalu (peatreener)
Reet Rausberg (treener)
Tallinna Kalev
Pärnu SpK