1. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED AKROBAATILISES RÜHMVÕIMLEMISES (TEAMGYM)

Võimlemine Akrobaatiline võimlemine
Tallinn 02.12.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
MEISTRIKLASS (16a ja vanemad)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
Kahevõistlus (trampett + akrobaatikarada)
1SK Trefoil - Seenioride Trio
Pavel Kudinski
Danil Bõstrov
Nikita Stanogin
26,000
 
JUUNIORID (kuni 15a)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
Kahevõistlus (trampett + akrobaatikarada)
3SK Trefoil - Meeste trio
Andrei Kornijenko
Rudolf Ilmjärv
Alex Terro
Dmitri Minjailov
Vladislav Semjonov
25,085
SK Adlant - Juuniorid
Viktoria Ivanova
Jekaterina Mamai
Darja Guzovskaja
Kirill Volkov
20,850
VK Akros
Simon Pärn
Sander Kajalaid
Karl Valter Oja
Stefanus Koitmäe
20,215
Kolmevõistlus (trampett + akrobaatikarada + vabaharjutus)
2SK Trefoil - Meesjuuniorid
Pavel Kudinski
Danil Bõstrov
Nikita Stanogin
Saveli Naumov
Andrei Pestov
Arseni Nikolajev
Domenik Stefan Ingerman
Vladislav Semjonov
Jaroslav Bizõkin
44,000
SK Trefoil - Naised
Karina Krainova
Anissia Meškova
Darja Guzovskaja
Diana Tammets
Marika Blitsõn
Jana Minjailova
Aleksandra Kulikova
Birgite Evelin Ingerman
36,510
 
NOORED
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
Kahevõistlus (trampett + akrobaatikarada)
7SK Trefoil - Laste trio
Maksim Kudrjavtsev
Aleksandra Kulikova
Veronika Mozberg
Danil Šteinert
23,950
Audentese SK - Trio 2
Tristan Tõnov
Henry Hillar
Edvard Melnikov
21,785
Audentese SK - Trio 3
Nataly Rammo
Anders K. Trummel
Ottomar Vilippus
Rain Piiber
Tommy C. Murd
20,800
 
NOORED / LAPSED
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
Kolmevõistlus (trampett + akrobaatikarada + vabaharjutus). U-11
4SK Trefoil 2
Kirill Meinert
Valeria Tolkatšova
Florin Gussak
Polina Širjajeva
Grigori Lõssenko
Mikael Liskmann
Alex Laskovnev
Serafima Gutman
Dmitri Petrogradov
Polina Solodova
Sofia Kotljarova
Maria Martõnova
Semeon Maksim
40,620
SK Trefoil 1
Artjom Labzin
Jana Ivantšenko
Andrei Zaikin
Mihhail Romanov
Viktoria Morkovnikova
Emily Bogdaševa
Aleksandra Kudrjavtseva
Olga Naida
Vsevolod Kolmõtševski
Sofia Zahharova
Darja Bolsunova
38,195
Audentese SK - Vägevad
Mia Bethan Heath
Richard Schellbach
Heti Väät
Henrietta Olak
Sandra Arak
Elizabeth Luht
Merliis Ligi
Rebeca Saaremets
Oliver Paul
Gisela Tõnov
38,020
 
LAPSED
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
Kolmevõistlus (trampett + akrobaatikarada + vabaharjutus). U-9
1SK Trefoil 3
Maksim Štšerbak
Georg Tsatsibaja
Estella Krabi
Vladislav Poletajev
Emil Ber
Edvin Podkolzin
Alice Povilaite
Maria Bondarenko
Petra Erin
36,100

Võistluse kohta lisaks:
Võistkondade koosseisud