EESTI JUUNIORIDE SISEMEISTRIVÕISTLUSED

Kergejõustik Sisekergejõustik
Tallinn 10.02.2018 - 11.02.2018

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
JUUNIORID (U-20)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M 60 m
24Karl Erik Nazarov Audentese SK 6,93 Henri Sai SK Altius 7,01 Richard Vider Tartu ÜASK 7,11
M 200 m
23Henri Sai SK Altius 22,24 Karl Erik Nazarov Audentese SK 22,25 Richard Vider Tartu ÜASK 22,89
M 400 m
15Karel-Sander Kljuzin Tartu ÜASK 51,26 Lukas Lessel SK Elite Sport 52,10 Andreas Varter Tartu ÜASK 52,22
M 800 m
17Karel-Sander Kljuzin Tartu ÜASK 1.59,36 Rain Tasane Audentese SK 2.01,55 Martin Kivimaa SK Leksi 44 2.02,03
M 3000 m
11Johannes Sikk Tartu SS Kalev 9.02,35 Karel-Sander Kljuzin Tartu ÜASK 9.02,40 Markus Joonas Palu Tartu ÜASK 9.16,37
M 4 x 200 m
4Audentese SK
Reimo Sepp
Egert Sekk
Henri Möll
Karl Erik Nazarov
1.33,17
SK Altius
Sander Arusalu
Hans Markus Kalmer
Sten Erik Tomingas
Henri Sai
1.34,97
SK Fortis
Martin Täht
Christopher Kaare
Marko Lillemägi
Carlos Kroon
1.38,21
M 60 m tõkkejooks
9Marttin Lepaste Niidupargi KJK 8,28 Egert Sekk Audentese SK 8,32 Grat-Magnor Kuris KJK Saare 8,35
M 5000 m käimine
2Ruslan Sergatšjov JK Tempo 23.38,92 Andrei Baulin KJK Kalev-Sillamäe 35.05,68
M kõrgushüpe
8Hendrik Lillemets KJK Saare 1.99 Madis Kalašnikov Tartu SS Kalev 1.96 Kevin Sakson Haapsalu KJK 1.90
M teivashüpe
5Jakob Univer VAK Staier 4.20 Mihkel Holzmann KJK ViKe 4.10 German Gulyakov Kuusalu SK 4.00
M kaugushüpe
18Reimo Sepp Audentese SK 6.83 Marttin Lepaste Niidupargi KJK 6.67 Sander Arusalu SK Altius 6.67
M kolmikhüpe
9Mihkel Talivee Audentese SK 13.83 Hans-Andero Kivi Tartu ÜASK 13.56 Sten Erik Tomingas SK Altius 13.46
M kuulitõuge
15Kevin Sakson Haapsalu KJK 17.83 Erki Mitman Haapsalu KJK 15.88 Rolf Robert Peebo KJK Lõunalõvi 15.34
M seitsmevõistlus
4Hendrik Lillemets KJK Saare 4989 Marttin Lepaste Niidupargi KJK 4938 Grat-Magnor Kuris KJK Saare 4570
N 60 m
16Karoli Käärt Audentese SK 7,83 Johanna Ilves KJK ViKe 7,87 Liina Valk SK Fortis 7,98
N 200 m
14Piibe Kirke Aljas Tartu ÜASK 25,56 Karolina Orav Tartu ÜASK 26,01 Liina Valk SK Fortis 26,06
N 400 m
9Piibe Kirke Aljas Tartu ÜASK 56,82 Eliise-Triin Raun SK Lindon 60,29 Karolina Orav Tartu ÜASK 60,64
N 800 m
9Laura Karilaid M&N Sport 2.18,92 Melissa Maria Akkel SK Lindon 2.24,47 Marilin Riives Tartu SS Kalev 2.25,91
N 1500 m
7Saina Mamedova KJK Kalev-Sillamäe 5.02,12 Marie-Elisabeth Martinson Audentese SK 5.03,38 Galina Gritskevich Tallinna SS Kalev 5.07,90
N 4 x 200 m
3Tartu ÜASK
Mirjam Mõttus
Hanna Sõnajalg
Karolina Orav
Piibe Kirke Aljas
1.45,17
SK Fortis
Kätlin Kruus
Paura Mõik
Berit Kivisaar
Liina Valk
1.48,41
Audentese SK
Karoli Käärt
Marilin Moor
Maria Pernits
Zarina Netšiporuk
1.51,60
N 60 m tõkkejooks
14Johanna Ilves KJK ViKe 8,83 Katre Sofia Palm Saue KJK 9,03 Kristi Pappel Tallinna SS Kalev 9,07
N 3000 m käimine
5Angela Mandel KJK Kalev-Sillamäe 15.58,93 Lika Mitrofanova KJK Kalev-Sillamäe 17.50,38 Darja Predbannikova KJK Visa 19.09,49
N kõrgushüpe
10Leanne Siimumäe KJK Kose 2000 1.72 Katre Sofia Palm Saue KJK 1.69 Helin Toom KJS Sakala 1.63
N teivashüpe
5Emilia Palgi KJS Sakala 3.41 Helin Toom KJS Sakala 3.20 Marin Lõo Tartu ÜASK 3.10
N kaugushüpe
16Katre Sofia Palm Saue KJK 5.64 Diana Stahovskaja Tallinna SS Kalev 5.59 Anete Siman SK Altius 5.47
N kolmikhüpe
9Zarina Netšiporuk Audentese SK 11.85 Marilin Moor Audentese SK 11.46 Kerin Urbanik KJK Lõunalõvi 11.10
N kuulitõuge
14Lisa Lannusalu KJK ViKe 12.27 Leanne Siimumäe KJK Kose 2000 11.95 Katre Uibo Tartu ÜASK 11.77
N viievõistlus
9Katre Sofia Palm Saue KJK 3605 Leanne Siimumäe KJK Kose 2000 3322 Marite Ennuste Kuusalu SK 3308

Võistluse kohta lisaks:
Koondprotokoll