EESTI NOORTE (U-18) SISEMEISTRIVÕISTLUSED

Kergejõustik Sisekergejõustik
Tallinn 10.02.2018 - 11.02.2018

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
A-KLASS (U-18)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M 60 m
27Mark Heidmets SK Elite Sport 7,27 Joel Hiis KJK Hiiker 7,28 Marcus Mäll KJK Hiiker 7,30
M 200 m
31Ken-Mark Minkovski Audentese SK 22,09 Marcus Mäll KJK Hiiker 23,18 Edward Henno Tartu SS Kalev 23,24
M 400 m
18Ken-Mark Minkovski Audentese SK 50,57 Edward Henno Tartu SS Kalev 51,68 Deniel Kedrov Audentese SK 52,24
M 800 m
13Kristian Otlot UP Sport 2.05,09 Priidik Meelo Västrik Tartu ÜASK 2.09,54 Robert Telpt Audentese SK 2.09,62
M 2000 m
11Kristian Otlot UP Sport 5.59,90 Johan Tamm Tartu SS Kalev 6.02,59 Kalev Hõlpus Rapla JK 6.06,95
M 4 x 200 m
6Audentese SK I
Igor Andrejev
Deniel Kedrov
Tony Ats Tamm
Ken-Mark Minkovski
1.33,93
SK Fortis
Markus-Taiyo Toiger
Andreas Laksberg
Taavi Verbo
Sander Johann Salu
1.35,00
SK Elite Sport
Mark Heidmets
Kristjan Murro
Karl-Oskar Pajus
Mait Filipozzi
1.35,31
M 60 m tõkkejooks
21Kenro Tohter Tallinna SS Kalev 8,33 Markus Anvelt KSK Alem 8,34 Taavi Verbo SK Fortis 8,36
M 5000 m käimine
3Sergei Sannikov NPSK Narvic 26.12,62 Ivan Kutuzov NPSK Narvic 36.46,10 Dmitri Fomin KJK Atleetika 38.44,56
M kõrgushüpe
11Markus Anvelt KSK Alem 1.98 Gregor Lepik SK Maret-Sport 1.86 Taavi Eistre SK Maret-Sport 1.86
M teivashüpe
11Eerik Haamer Tartu ÜASK 4.85 Deniel Kedrov Audentese SK 4.30 Mikk Saarse SK Altius 4.10
M kaugushüpe
28Eerik Haamer Tartu ÜASK 6.56 Igor Andrejev Audentese SK 6.53 Peeter Alver Nõmme KJK 6.39
M kolmikhüpe
10Igor Andrejev Audentese SK 13.69 Grigori Velikanov KJK Kalev-Sillamäe 13.43 Kristjan Kesselmann KJK Lõunalõvi 12.42
M kuulitõuge
15Enrico Hänilene KJS Sakala 15.81 Rasmus Roosleht Niidupargi KJK 15.77 Oskar Filip Tammik Tartu ÜASK 14.63
M seitsmevõistlus
16Eerik Haamer Tartu ÜASK 4800 Igor Andrejev Audentese SK 4732 Taavi Verbo SK Fortis 4606
N 60 m
24Carina-Renne Valdek Audentese SK 7,80 Ann Marii Kivikas SK Altius 7,84 Triine-Marie Land SK Fortis 7,91
N 200 m
21Ann Marii Kivikas SK Altius 25,03 Carina-Renne Valdek Audentese SK 25,60 Triine-Marie Land SK Fortis 26,06
N 400 m
18Liis Grete Atonen Audentese SK 59,05 Darja Pitšugina Tallinna SS Kalev 60,95 Getrin Koort Tartu SS Kalev 61,18
N 800 m
18Liis Grete Atonen Audentese SK 2.23,71 Lisette Hanson Tartu ÜASK 2.28,59 Laura Reimets SK Elite Sport 2.28,63
N 1500 m
8Laura Reimets SK Elite Sport 5.17,74 Valeria Karoman SK Fortis 5.24,31 Kelly Ehavee Pärnu Kalevi KJK 5.26,75
N 4 x 200 m
5SK Altius
Vanessa Nikitina
Ramona Eliis A. Metsäranta
Cleer Põldsaar
Ann Marii Kivikas
1.46,85
Nõmme KJK
Greta Liisa Vahtra
Brigitta Tamsar
Iris Tamsalu
Lilian Turban
1.48,68
SK Fortis
Mia Marii Märks
Brigitta Lees
Liina Rohtla
Triine-Marie Land
1.48,98
N 60 m tõkkejooks
22Marilis Remmel KJK Saare 8,78 Triine-Marie Land SK Fortis 8,90 Pippi-Lotta Enok KJK Visa 8,96
N 3000 m käimine
13Jekaterina Mirotvortseva KJK Kalev-Sillamäe 13.57,77 Anastassia Soonvald KJK Visa 17.58,91 Alesja Laagus NPSK Narvic 18.42,19
N kõrgushüpe
12Emely Karhu Niidupargi KJK 1.75 Sofia Marlene Haug Tallinna SS Kalev 1.70 Lilian Turban Nõmme KJK 1.67
N teivashüpe
8Marleen Mülla KJK ViKe 3.55 Johanna Soover Audentese SK 3.10 Ramona Eliis A. Metsäranta SK Altius 3.00
N kaugushüpe
20Lilian Turban Nõmme KJK 5.88 Liisa-Maria Truupõld Tartu SS Kalev 5.78 Marilis Remmel KJK Saare 5.59
N kolmikhüpe
15Maria Dudareva Tartu ÜASK 11.88 Johanna Soover Audentese SK 11.34 Jelizaveta Mišina Audentese SK 11.26
N kuulitõuge
22Gedly Tugi KJK Karksi 13.68 Emely Karhu Niidupargi KJK 13.58 Gendra Allikmaa KJK Saare 13.57
N viievõistlus
16Lilian Turban Nõmme KJK 3760 Emely Karhu Niidupargi KJK 3631 Liis Grete Atonen Audentese SK 3201

Võistluse kohta lisaks:
Koondprotokoll