EESTI KARIKAVÕISTLUSED

Sõudmine
Pärnu 19.05.2018

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
TÄISKASVANUD
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M ühepaat
6Joosep Laos Pärnu SõK Kalev 7.44,5 Nikita Konstantinov Narva SK Energia 7.50,7 Rain Harjus Pärnu SõK Kalev 7.58,5
M roolijata kahepaat
5Rasmus Tensing - Joonatan Kama  Tartu ÜASK 7.35,5 Hugo Mengel - Handreas Karl Kivistik  Viljandi SõK 7.49,8 Raimo Pull - Elar Jaakson  SõK Pärnu 7.55,0
M paarisaeruline kahepaat
3Jüri-Mikk Udam - Oskar Kuzmin  Tallinna SõK 7.15,4 Martin Rahuoja - Bertty Nurm  SõK Pärnu 7.15,7 Kaspar Treimuth - Emil-Joosep Virkus  SõK Pärnu 8.38,3
M roolijata neljapaat
3SõK Pärnu
Jüri Jaanson
Arnold Sanglepp
Tõnu Endrekson
Andrei Jämsä
6.34,3
Pärnu SõK Kalev
Johann Poolak
Marko Laius
Allar Raja
Sten-Erik Anderson
6.39,9
Viljandi SõK
Robert Jürimaa
Rain Laidma
Kaur Kuslap
Kaspar Taimsoo
6.49,9
M kergekaalu ühepaat
6Mikhail Kushteyn Narva SK Energia 7.54,1 Elar Loot SAK Tartu 8.00,2 Aleksei Lipintsov Tallinna SõK 8.03,7
N ühepaat
4Uljana Borodatšova Narva SK Energia 9.02,9 Kärolyn Mäesaar Viljandi SõK 9.14,5 Katariina Johanna Järvsoo Tallinna SõK 9.41,9
N roolijata kahepaat
3Helen Tinkus - Koidu Killing  Pärnu SõK Kalev 8.38,4 Tatjana Jaanson - Merili Rohelpuu  SõK Pärnu 8.45,8 Adeele Jaanits - Liis Rebane  Tallinna SõK 9.23,3
N paarisaeruline kahepaat
2Nora Küüts - Liisu Mitt  SõK Pärnu 8.05,3 Maarja-Liis Salumäe - Karmen Alnek  Tallinna SõK 8.47,1
N roolijata neljapaat
3Viljandi SõK
Laura Stiina Kivistik
Ann Silva Elmaste
Annabrita Kalda
Erli Mat
8.27,9
Pärnu SõK Kalev
Kristel Gustavsson
Andra Laura Meeksa
Kaia-Liis Peks
Karoliina Turkova
8.34,3
SõK Pärnu
Celia Vaiksaar
Kätlin Strikholm
Mona Küüts
Kristel Lusikas
8.55,1
N kergekaalu ühepaat
2Aleksandra Kulitskaja Narva SK Energia 9.33,3 Merilin Saalits Tallinna SõK 10.32,1
Võistkonnad
7SõK Pärnu
145
Pärnu SõK Kalev
119
SAK Tartu
99
 
A-KLASS (U19)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M ühepaat
9Nikita Gorlov Narva SK Energia 7.51,6 Martin Kaljuste SõK Pärnu 8.01,1 Rein Muda SAK Tartu 8.08,6
M roolijata kahepaat
3Rainer Oras - Arved Rauba  Viljandi SõK 8.07,9 Jasper Pruuli - Chris-Eric Laanemäe  SõK Pärnu 8.31,0 Johannes Kasak - Martin Siiman  SAK Tartu 9.13,2
M paarisaeruline kahepaat
4Mattias Erik Tammi - Ermo Liivamägi  SAK Tartu 7.32,6 Dmitri Poljakov - Aleksandr Ivlev  Narva SK Energia 8.03,7 Mart Päev - Aron Kivilo  Pärnu SõK Kalev 8.26,2
N ühepaat
6Greta Jaanson SõK Pärnu 8.41,1 Irena Budanova Tallinna SõK 9.05,5 Liisa-Marie Lääne Tallinna SõK 9.17,2
N paarisaeruline kahepaat
3Kadri Vilbaste - Jane-Riin Nõmmsalu  Pärnu SõK Kalev 8.42,2 Annika Nõmmik - Charlotte Pree  SAK Tartu 9.03,8 Laura Kaasik-Aaslav - Hanna-Marie Raag  Tallinna SõK 9.07,1
 
B-KLASS (U17)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M paarisaeruline kahepaat
11Uku Siim Timmusk - Jaan Sander Klein  Tallinna SõK 7.36,8 Gleb Forstiman - Ignat Gontšarov  Narva SK Energia 7.53,8 Mark Kiradi - Jako Martin Merimaa  SõK Pärnu 7.55,5
N paarisaeruline kahepaat
6Uljana Safonova - Vladislava Deisner  Narva SK Energia 8.49,3 Laura Kallas - Isabel Padul  Pärnu SõK Kalev 9.02,6 Kadi-Leen Peedima - Merili Umb  Pärnu SõK Kalev 10.16,1

Võistluse kohta lisaks:
Koondprotokoll