39. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED

Jõutõstmine
Tallinn 21.04.2018

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
TÄISKASVANUD
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M kuni 59 kg
1Elmar Põldsalu Palmse 345,0 (132,5 + 47,5 + 165,0)
M kuni 66 kg
4Kermo Pärn Tartu ÜASK 540,0 (190,0 + 127,5 + 222,5) Andres Oja Tartu ÜASK 510,0 (170,0 + 130,0 + 210,0) Markus Jago-Jaagu Märjamaa SK 262,5 (87,5 + 55,0 + 120,0)
M kuni 74 kg
6Karl Michael Valk SK Reval-Sport 580,0 (185,0 + 185,0 + 210,0) Alo Lille Tartu ÜASK 540,0 (185,0 + 140,0 + 215,0) Heino Maiste Märjamaa SK 455,0 (160,0 + 95,0 + 200,0)
M kuni 83 kg
6Harri Olak Tartu ÜASK 770,0 (280,0 + 180,0 + 310,0) Aimar Kuusnõmm Sparta SS 690,0 (240,0 + 180,0 + 270,0) Mark Kihu Tartu ÜASK 613,0 (237,5 + 130,0 + 245,5)
M kuni 93 kg
6Kristo Krõlov Tartu KHK 776,0 (265,0 + 215,0 + 296,0) Mihkel Ruut Tartu ÜASK 615,0 (222,5 + 150,0 + 242,5) Taavi Kärner Tartu ÜASK 612,5 (225,0 + 157,5 + 230,0)
M kuni 105 kg
6Marko Mumm Tartu ÜASK 815,0 (300,0 + 235,0 + 280,0) Jevgeni Jablokov SK Reval-Sport 797,5 (300,0 + 217,5 + 280,0) Siim Salin Sparta SS 720,0 (260,0 + 160,0 + 300,0)
M kuni 120 kg
3Mihkel Raadik Viljandi 945,0 (367,5 + 255,0 + 322,5) Elar Kraav Tartu ÜASK 917,5 (355,0 + 252,5 + 310,0) Andres Külaviir SK Reval-Sport 632,5 (215,0 + 162,5 + 255,0)
M üle 120 kg
5Siim Rast SK Reval-Sport 897,5 (320,0 + 232,5 + 345,0) Gert Koovit SK Saarde 830,0 (290,0 + 250,0 + 290,0) Günter Koovit SK Saarde 795,0 (300,0 + 232,5 + 262,5)
M Absoluutarvestus
37Mihkel Raadik Viljandi 546,49 Elar Kraav Tartu ÜASK 530,13 Harri Olak Tartu ÜASK 517,74
N kuni 52 kg
1Eva Lille Tartu ÜASK 177,5 (57,5 + 35,0 + 85,0)
N kuni 57 kg
1Reelika Rüütel Sparta SS 255,0 (87,5 + 52,5 + 115,0)
N kuni 63 kg
3Marianna Bogdanova Tartu ÜASK 405,0 (155,0 + 75,0 + 175,0) Anne Laidla Tartu ÜASK 380,0 (145,0 + 80,0 + 155,0) Triinu Eilo Sparta SS 262,5 (100,0 + 42,5 + 120,0)
N kuni 72 kg
3Karin Mikk Sparta SS 385,0 (142,5 + 90,0 + 152,5) Karmen Kaljula Sparta SS 330,0 (130,0 + 65,0 + 135,0) Evelin Aulik SK Reval-Sport 252,5 (87,5 + 65,0 + 100,0)
N Absoluutarvestus
8Marianna Bogdanova Tartu ÜASK 461,74 Anne Laidla Tartu ÜASK 415,68 Karin Mikk Sparta SS 384,92

Võistluse kohta lisaks:
Koondprotokoll (mehed, esialgne)
Koondprotokoll (naised, esialgne)