17. EESTI LASTE MEISTRIVÕISTLUSED

Sumo
Jõgeva 11.02.2018

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
NOORED U-12
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M kuni 30 kg
16Raimond Prous Aberg  Mardo Ärmus Aberg  Sander Kriel Väike-Maarja RSK  Rasmus Kuik MK Juhan 
M kuni 35 kg
12Aleksandr Grits RJK Ramm  Daniel Jeremejev SK Dodze  Kaspar Marcus Birnbaum Aberg  Dion Papadatos Aberg 
M kuni 40 kg
11Vladimir Saveljev SK Buffen-do  Sander Verbitski SK Eesti Karud  Mihhail Šur SK Buffen-do  Arseni Ševtšenko Valga SK 
M kuni 45 kg
6Astor Argos Väike-Maarja RSK  Armo Aun MK Juhan  Anton Gabarašvili SK Dodze  Marten Annuk RJK Ramm 
M kuni 50 kg
6Ergo Pähelpuu SK Eesti Karud  Karl-Rasmus Lehismets MK Juhan  Laur Vaher SK Tapa  Kert Kaspar Kukk Audentese SK 
M kuni 55 kg
5Marcus-Evert Uhtjärv Valga SK  Marten Demjanov SK Eesti Karud  Joosep Kold Aberg 
M kuni 60 kg
1Roger Issajev SK Eesti Karud 
N kuni 30 kg
5Kärol Tamson RJK Ramm  Eha Ester Kalberg RJK Ramm  Heidi Laasma MK Juhan 
N kuni 33 kg
5Anu-Liis Raudsepp Väike-Maarja RSK  Rebecca Laidna MK Juhan  Elise Maria Pae MK Juhan 
N kuni 36 kg
1Lisette Böttker MK Juhan 
N kuni 40 kg
4Karoliine Ilus RJK Ramm  Milana Pilve SK Eesti Karud  Marta Võrno SK Sakura 
N kuni 45 kg
2Darja Naumova SK Buffen-do  Gerda Asumets MK Juhan 
N kuni 50 kg
1Viktoria Kovbasnjuk Tabivere 
N üle 55 kg
1Karmen-Liis Kiipus RJK Ramm 
Poiste absoluutkategooria
16Arseni Ševtšenko Valga  Roger Issajev SK Eesti Karud  Marten Demjanov SK Eesti Karud  Ergo Pähelpuu SK Eesti Karud 
Tüdrukute absoluutkategooria
8Viktoria Kovbasnjuk Tabivere  Lisette Böttker MK Juhan  Anu-Liis Raudsepp Väike-Maarja RSK  Karmen-Liis Kiipus RJK Ramm 
 
LAPSED U-10
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M kuni 26 kg
6Rasmus Palmiste RJK Ramm  Chris Lozin Aberg  Feliks Šamonin Audentese SK  Romet Poolakese RJK Ramm 
M kuni 30 kg
17Raimond Prous Aberg  Siim Argos Väike-Maarja RSK  Sander Kriel Väike-Maarja RSK  Mardo Ärmus Aberg 
M kuni 35 kg
12Virgo Raja Väike-Maarja RSK  Maksim Russakov SK Dodze  Dion Papadatos Aberg  Kaspar Marcus Birnbaum Aberg 
M kuni 45 kg
15Jegor Jelufimov SK Buffen-do  Maksim Simonidze Tabivere  Tambet Põllu SK Eesti Karud  Marten Annuk RJK Ramm 
M üle 45 kg
4Joosep Kold Aberg  Oliver Kim Timusk RJK Ramm  Henry Heinmets SK Eesti Karud 
N kuni 30 kg
5Kärol Tamson RJK Ramm  Heidi Laasma MK Juhan  Eha Ester Kalberg RJK Ramm 
N kuni 40 kg
7Milana Pilve SK Eesti Karud  Angela Verbitski SK Eesti Karud  Grete-Ly Sildoja MK Juhan  Elise Maria Pae MK Juhan 
N üle 40 kg
2Gerda Asumets MK Juhan  Sandra Mürk SK Tapa 
Poiste absoluutkategooria
17Joosep Kold Aberg  Maksim Russakov SK Dodze  Christopher Rasmus Viitman RJK Ramm  Karlos Panfilov MK Juhan 
Tüdrukute absoluutkategooria
8Milana Pilve SK Eesti Karud  Angela Verbitski SK Eesti Karud  Heidi Laasma MK Juhan  Marta Võrno SK Sakura 
 
LAPSED U-8
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
Kuni 23 kg
15Rasmus Palmiste RJK Ramm  Ralf-Eric Viitman RJK Ramm  Richard Böttker MK Juhan  Artemi Jeremejev SK Dodze 
Kuni 26 kg
10Maksim Bossak SK Dodze  Alina Lageda Tabivere  Feliks Šamonin Audentese SK  Denis Kajalin SK Dodze 
Kuni 30 kg
6Joosep Toomel Audentese SK  Kristo Ojaste Väike-Maarja RSK  Timofei Hominski SK Buffen-do  Hugo Oks SK Sakura 
Kuni 35 kg
6Oskar Bammer Väike-Maarja RSK  Lev Pavlov SK Tapa  Oliver Varis MK Tulevik  Lia Bogdanova SK Buffen-do 
Üle 35 kg
6Marten Annuk RJK Ramm  Maksim Simonidze Tabivere  Sebastian Hints MK Juhan  Gerda Asumets MK Juhan 
Poiste absoluutkategooria
12Marten Annuk RJK Ramm  Maksim Simonidze Tabivere  Artemi Jeremejev SK Dodze 
Tüdrukute absoluutkategooria
6Gerda Asumets MK Juhan  Lia Bogdanova SK Buffen-do  Kätriin Kukk RJK Ramm  Alina Lageda Tabivere 

Võistluse kohta lisaks:
Koondprotokoll