EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED

Korvpall
01.10.2017 - 20.05.2018

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
A-KLASS
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
Noormehed U-18
17BC Tartu I
Rauno-Richard Arak
Gert Aren
Hendrik Eelmäe
Joonas-Anton Jürgenstein
Georg Kaasik
Christopher Kalda
Martin Karv
Jako-Johannes Kõuts
Kerr Kriisa
Henri Miller
Kristjan Paade
Egert Paap
Patrik Peemot
Janar Roosmann
Martin Rosenthal
Patrik Saal
Hannes Saar
Aleks Tabo
Peeter-Toomas Tael
Timo Timmi
Gregory Villmann
Raido Rebane (peatreener)
Joosep Toome (treener)
TTÜ Korvpallikool / TSK
Arthur-Herman Entsik
Mattias Hallismaa
Aleksander-Oliver Hint
Morten Karja
Karl-Kristjan Karpin
Christopher Kasak
Kardo Lempu
Jaan-Erik Lepp
Erast Männik
Marek Ojamäe
Karl-Gustav Paloots
Ragnar Ruttu
Albert Saar
Mikk Viigand
Indrek Reinbok (peatreener)
Milvert Vaaks (treener)
Kaarel Loigu (treener)
Tallinna Kalev / TSK
Albert Beilinson
Daniel Beilinson
Erki Kuhi
Romet Käämer
Marcus Merimaa
Vitali Poljak
Daniil Salamatin
Artjom Savin
Dmitri Svjatolutski
Pavel Ussov
Kristjan Uustal
Oliver Gren Vainola
Kiur-Thomas Vehmanen
Timur Zabrodski
Arseni Zadvornov
Aleksei Zavoronkov
Konstantin Žutškov
Aivo Erkmaa (peatreener)
Jevgeni Gurjanov (treener)
Raido Roos (treener)
Neiud U-18
4Audentese SK / TSK
Margot Arvola
Tatjana Drozdova
Anna-Helena Ehala
Kelly Kullerkupp
Eha-Roos Kuus
Berit-Annabel Loomägi
Mailian-Elisabeth Matsina
Liisa Neeme
Hanna-Leena Ojamaa
Anella Otti
Janne Pulk
Keili Saava
Iris Tagel
Triinu-Liis Vaikma
Victoria-Ida Vähi
Reet Rausberg (peatreener)
Andra Viirpalu (treener)
Tartu Kalev
Carmen Aarde
Emili Geherman
Anna Jürissaar
Eliise Järve
Karmen-Karita Kadakmaa
Kadi Kals
Kadri-Ketter Kont
Triin Kruusla
Triiny Käämer
Belinda Lepmets
Valeria Lokteva
Helis Perk
Kristin Tamberg
Johanna-Eliise Teder
Sonata-Eliis Timofejeva
Angela Traks
Annaliisa Väljaots
Kaire Asi (peatreener)
Pärnu SpK
Anett Alamets
Katriin Juurik
Triin Juurik
Kerli Kaasikoja
Mirell Karuks
Helerin Kass
Carolyn Klaamas
Karmen Kontus
Merit Lipp
Valeria Prede
Elisabeth Proos
Karin Pärnala
Elisabeth Rõigas
Ethel-Emily Saaremägi
Elena Sutt
Eliis Sutt
Agnes Tuuga
Katrin Kallit (peatreener)
Riinu Veber (treener)
 
B-KLASS
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
Noormehed U-16
Neiud U-16
 
C-KLASS
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
Poisid U-14
Tüdrukud U-14
 
D-KLASS
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
Poisid mini
28T. Soku Korvpallikool / SK Nord Valge
Gert Ahu
Remi Edur
Kaspar Kattel
Marten Klaas
Simon Lelle
Erik Maidla
Juhan-Joosep Maiste
Robin Piilbaum
Ron-Robin Rank
Steven Raudsik
Tauri Tammiku
Markus Uuehendrik
Mart Uuehendrik (peatreener)
Martin Rausberg (treener)
BC Tartu Lõvid
Aleks Eksi
Mihkel Esnar
Kristian Kliimask
Kaspar Laik
Rain Liiva
Oliver Peemot
Marko Pokk
Marten-Jakob Ristmägi
Romel Savi
Kendal Tanin
Talis Torn
Gregor Vassiljev
Karl-Johan Vändra
Rasmus Zirel
Gert Prants (peatreener)
Rakvere SpK / Tarvas
Riiko Altmäe
Markus Harend
Reio Jervson
Oliver Kaarlõp
Kevin Kerdo Kollamaa
Danila Komarov
Tobias Küngas
Rasmus Laigu
Gregor Lepp
Aron Liiv
Rasmus-Randon Lille
Marten Pere
Kevin Pärn
Joel Reinol
Karl Ristna
Martin Rossmann
Remi-Andero Rumm
Martin Treial
Madis Putko (peatreener)
Tõnis Putko (treener)
Tüdrukud mini
9Tallinna Kalev
Anastassia Froljonok
Liia Frolova
Sofia Goltsman
Arina Gontšarova
Jelizaveta Gontšaruk
Ksenia Jefimova
Sofia Kalašnikova
Karolina Kaskpeit
Ksenia Kivonen
Diana Kuzin
Polina Podõlevskaja
Alexandra Sapunova
Milena Serko
Anastassia Tseluiko
Janika Veinpere-Pillisner (peatreener)
Lolita Gretševa (treener)
BC Kalev / Cramo
Birgit Hein
Kätlin Kangur
Elisabeth Lill
Laura Mägi
Karolin Normak
Kadri Liina Orasmäe
Bianka Parkonen
Regina Pendis
Mia Adele Rahuvarm
Isabella Raiendik
Lisbeth Riistan
Lisa Sirgi
Mia Torn
Kaisa Urban
Katarina Väljak
Maia Dorbek (peatreener)
Ain Osula (treener)
T. Soku Korvpallikool / SK Nord
Marleen Erg
Kairi Jagant
Pillerin Kõun
Anna-Liisa Kristovald
Kaisu Küttis
Mia Maria Leitorp
Frida Ley
Marleen Mikiver
Merili Mäesepp
Riinu Suursaar
Gerda Triin Untera
Helena Uuehendrik
Eliisa Zelenets
Mart Uuehendrik (peatreener)